Podziękowania trafiły m.in. do członków sztabu szkoleniowego Rybek Rybnik; na zdjęciu od lewej: prezes Rybek Radosław Kalyciok, wiceprezes Sebastian Piecowski, trener Antoni Skupień i kierownik drużyny Roman Chromik.

3 listopada w klubie Sahara w Wielopolu odbyło się tradycyjne już spotkanie, w czasie którego podsumowaliśmy zakończony dopiero co sezon. Oprócz zawodników i ich rodziców, trenera i kierownika drużyny oraz zarządu naszego klubu, wzięli w nim udział również nasi partnerzy, sprzymierzeńcy, współpracownicy no i niezawodni sponsorzy. W tym wyjątkowym zamknięciu sezonu udział wzięli m.in.: doświadczony arbiter i członek Głównej Komisji Sportu Żużlowego Marek Wojaczek, prezes zarządu okręgowego w Katowicach Polskiego Związku Motorowego Dariusz Jajko oraz wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku Arkadiusz Skowron. Uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć film dokumentalny o Andrzeju Skulskim, z inicjatywy i staraniem którego powstał miniżużlowy klub Rybki Rybnik, a w Chwałowicach w sąsiedztwie kopalni miniżużlowy stadion.

Przedstawiciele władz klubu prezes Radosław Kalyciok i wiceprezes Sebastian Piecowski prosząc o dalszą współpracę, wręczyli stosowne podziękowania partnerom i sponsorom klubu, bez których funkcjonowanie klubu byłoby zwyczajnie niemożliwe.

Kategorie: Aktualności