Już w środę o godzinie 11:00 rozpoczniemy sezon 2024 w mini żużlu. Kalendarz jednak był dla nas łaskawy i to właśnie na naszym torze zawodnicy rozpoczną rywalizację, gdzie czekają nas aż trzy dni rywalizacji. Pierwszą imprezą będzie 1. runda Drużynowych Mistrzostw Polski grupy A. Warto też przypomnieć, że to właśnie nasza drużyna będzie bronić złotych medali. Wiadomo, że apetyty rosną w miarę jedzenia, lecz w zespole prowadzonym przez Adama Pawliczka doszło do zmian. Dlatego też w środowych zmaganiach Rybki reprezentować będą Wiktor Klecha, Franciszek Szczyrba, Marcel Pawłowski, zaś na swoją szansę będzie czekać Kacper Wołyniec, który znalazł się pod numerem rezerwowego. 

Mamy też przygotowane niespodzianki dla naszych fanów. Na stadionie zamelduje się bowiem też gość specjalny! Będzie nim jeden z przyjaciół naszego klubu – Patrick Hansen, który ostatnio doradzał też zawodnikom podczas treningów. Koniec zawodów DMP, nie będzie jednak końcem środowej rywalizacji. Zawodnicy wyjadą bowiem do jeszcze jednego biegu, który będzie również jubileuszem 20-lecia startów Duńczyka, który na co dzień mieszka w naszym mieście. On także zaczynał od mini żużla, więc ma z nami bardzo wiele wspólnego. 

To jednak dopiero początek trzydniowego maratonu z czarnym żużlem na naszym torze. Dzień później bowiem czekają nas zmagania Indywidualnego Pucharu Polski w grupie A, zaś w piątek odbędzie się Memoriał Andrzeja Skulskiego. Jeśli chodzi o godziny rozpoczęcia zmagań, to będzie to kolejno 11:00 oraz 14:00. 

Lista startowa 1. rundy Drużynowych Mistrzostw Polski grupy A:

MKMŻ WIKARD Rybki Rybnik:
1. Wiktor Klecha
2. Franciszek Szczyrba
3. Marcel Pawłowski
16. Kacper Wołyniec

BTŻ Polonia Bydgoszcz:
4. Mieszko Mudło
5. Felix Górniak
6. Jakub Kuszewski

Orlen Akademia Sportu Wybrzeże:
7. Antoni Jabłoński
8. Nikodem Sekuła
9. Artur Czajkowski
18. Gustaw Bazydło

Wawrów Stal Gorzów:
10. William Forstner
11. Michał Głębocki
12. Marcel Zwierzyński
19. Emilian Różecki

Unia Leszno:
13. 
14. 
15.