Generalna klasyfikacja IMP 85-125 2019r.
lp. Imię
i nazwisko
KLUB Runda SUMA PKT
2 Rybnik 3 Wawrów 4 Toruń 5 Gdańsk 7 Toruń 8 Gdańsk  6
Częstochowa
 9 Wawrów
1 Dawid Piestrzyński MKMŻ Rybki Rybnik 15 13 7 15 15 15 15 15 110
2 Mateusz Łopuski GKŻ Wybrzeże Gdańsk 13 15 14 14 13 11 8 12 100
3 Szymon Ludwiczak MKMŻ Rybki Rybnik 14 11 15 12 4 14 13 11 94
4 Bartosz Lewandowski GUKS Speedway Wawrów 11 10 13 10 10 9 14 13 90
5 Emil Maroszek BTŻ Polonia Bydgoszcz 9 14 11 13 7 10 10 10 84
6 Mikołaj Duchiński SSSM Stal Toruń 8 3 8 8 14 6 9 7 63
7 Kacper Halkiewicz Włokniarz Częstochowa SA 4 7 1 7 11 5 11 14 60
8 Antoni Kawczyński GKŻ Wybrzeże Gdańsk 10 12 6 8 7 3 3 49
9 Kacper Teska GUKS Speedway Wawrów 6 4 6 3 9 8 7 5 48
10 Krystian Gręda ZKŻ SSA Zielona Góra 12 13 12 9 46
11 Denis Andrzejczak GUKS Speedway Wawrów 7 8 9 9 2 2 6 43
12 Nikodem Czmut SSSM Stal Toruń 12 12 1 6 4 6 41
13 Mikołaj Krok GUKS Speedway Wawrów 3 9 10 4 5 4 2 37
14 Wiktor Andryszczak UKS Speedway Rędziny 5 2 3 11 1 1 2 8 33
15 Jakub Breński KS Toruń SA 2 6 2 2 3 12 1 28
16 Szymon Tomaszewski MKMŻ Rybki Rybnik 1 1 4 5 1 1 1 14
17 Maciej Kurzawski BTŻ Polonia Bydgoszcz 1 1 1 1 1 1 5 1 12
18 Ksawery Słomski SSSM Stal Toruń 1 5 1 1 1 1 1 11
19 Kacper Tuczkowski BTŻ Polonia Bydgoszcz 5 1 1 1 1 1 10
20 Miłosz Kowalski UKS Speedway Rędziny 3 1 4 8
21 Paweł Caban Włokniarz Częstochowa SA 1 1 1 1 1 5
22 Igor Sawicki GKŻ Wybrzeże Gdańsk 1 1 1 1 1 5
23 Dominik Wożniak ZKŻ SSA Zielona Góra 1 1 2
24 Marcel Kowolik MKMŻ Rybki Rybnik 1 1 2
25 Bartosz Głogowski BTŻ Polonia Bydgoszcz 1 1
26 Kacper Król GKŻ Wybrzeże Gdańsk 1 1
27 Hyjek Patrick BTŻ Polonia Bydgoszcz 1  1

Generalna klasyfikacja DMP 85-125 2019r. 
lp Klub Runda 1 Toruń Runda 2 Gdańsk Runda 3 Wawrów Suma
1 MKMŻ RYBKI RYBNIK 6 28 6 27 6 24 18 79
2 JUST FUN GUKS SPEEDWAY WAWRÓW 4,5 21 3,5 17 3 18 11 56
3 MKS Speedway Rędziny 0 8 5 21 5 20 10 49
4 BTŻ Polonia BYDGOSZCZ 1 13 3,5 17 4 19 8,5 49
5 GKŻ WYBRZEŻE Gdańsk 3 18 2 16 1,5 15 6,5 49
6 BOCAR Włókniarz Częstochowa 4,5 21 0 13 0 14 4,5 48
7 SSSM Stal Toruń 2 17 1 14 1,5 15 4,5 46

 


Klasyfikacja Generalna PPPK 2019r.
lp Klub Runda
1 Bydgoszcz
Pkt meczowe Runda
2 Rybnik
Pkt meczowe Runda
3 Wawrow
Pkt meczowe Runda
4 Toruń
Pkt meczowe Runda
5 Gdańsk
Pkt meczowe Runda
6 Częstochowa
Pkt meczowe Suma meczowych Suma biegowych
1 MKMŻ RYBKI RYBNIK 26 6 30 6 28 6 29 6 24 113
2 GKŻ WYBRZEŻE Gdańsk 23 5 22 5 21 4 22 5 19 88
3 JUST FUN GUKS SPEEDWAY WAWRÓW 19 4 17 3,5 22 5 18 4 16,5 76
4 BOCAR Włokniarz Częstochowa 17 3 16 2 8 0,5 17 3 8,5 58
5 SSSM Stal Toruń 16 2 13 1 18 2 14 1,5 6,5 61
6 BTŻ Polonia BYDGOSZCZ 11 0 17 3,5 8 0,5 14 1,5 5,5 50
7 KS TORUŃ SA 14 1 7 0 20 3 11 0 4 52