W minioną sobotę na Hali Widowisko-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbyła się łączona prezentacja INNPRO ROW-u Rybnik oraz naszego klubu. My także przygotowaliśmy kilka niespodzianek, które bardziej spostrzegawczy kibice mogli wyłapać. Jeśli jednak akurat wam ta sztuka się nie udała, to już wyjawiamy pierwszą z nich! W nadchodzącym sezonie pojedziemy bowiem pod nową nazwą… MKMŻ WIKARD Rybki Rybnik! Możliwe, że jeśli chodzi o mini żużel jesteśmy pierwsi w Polsce, jako drużyna, która może się pochwalić się sponsorem tytularnym. 

Nazwa tego sponsora jest wam dobrze znana, gdyż już w poprzednim sezonie mogliście widzieć reklamę na stadionie im. Andrzeja Skulskiego. To właśnie też dzięki pomocy Dariusza Mońki udało nam się przed rokiem pozyskać dwie nowe maszyny, które aktualnie znajdują się w naszym klubowym warsztacie. Teraz natomiast nasza współpraca poszła o krok dalej i pojedziemy pod nową nazwą, która mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Logo WIKARD pojawi się także na nowych „garniturach” dla naszych młodych zawodników i zawodniczek. 

Firma WIKARD powstała w 2005 roku i od początku specjalizowała się w budowie ekranów akustycznych, spawaniu TIG, MIG oraz obróbce metali za pomocą maszyn CNC. Po zaledwie kilku latach rozrosła się na tyle, że aktualnie pracowników firmy znajdziemy m.in. w Niemczech, Austrii czy Szwecji. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą, która znajduje się pod TYM linkiem.

To jednak nie koniec niespodzianek. Kolejną z nich odkryjemy w najbliższym czasie, lecz będzie równie mocna co ta o sponsorze tytularnym. Drobną aktualizacją przeszła też nasza klubowa strona, gdzie w poszczególnych podstronach znajdziecie aktualną kadrę MKMŻ Wikard Rybek Rybnik.

Rybki Rybnik