Kilka dni temu zakończyliśmy współpracę z naszym trenerem Antonim Skupniem.

Pan Antoni od początku sezonu 2022 prowadzi rybnicką drużynę w rozgrywkach Ewinner 1 ligi, co mocno ograniczało możliwość prowadzenia treningów naszych adeptów oraz uczestnictwo w zawodach mini żużlowych – zawody mini żużla często odbywają się w tych samych terminach co mecze ligowe.

Dwie dekady współpracy z naszym trenerem to lata sukcesów naszych adeptów w świecie mini żużlowym i za co Panu Antoniemu serdecznie dziękujemy! Od początku 2022 roku w sztabie szkoleniowym znajdują się wychowanek Rybek Rybnik Robert Chmiel, pomagający mu Adam Pawliczek oraz Krzysztof Bas – oprócz standardowych zajęć na torze w najbliśzym czasie przygotujemy treningi ruchowe, rozgrzewki, zasady dobrego żywienia i wsparcie w kwestiach sprzętowych.

Rybki Rybnik to w tej chwili ośmiu zawodników z licencją, oraz 11 adeptów w naszej szkółce. W trakcie finalizacji jest budowa toru dla motocykli pit bike obok naszego toru mini żużlowego – będzie to nasza dodatkowa sekcja. Jesteśmy także w trakcie rozwijania kolejnej sekcji w naszym klubie a mianowicie trajek – trójkołowców cichych i niskobudżetowych pojazdów , którymi można się ścigać na torze. Na bieżąco prowadzimy także zapisy do szkółki mini żużlowej.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *