Mini żużlowy weekend pod Hałdą

Maj 07, 2017

Zakończył się mini żużlowy weekend w Rybniku, objechaliśmy 2 imprezy mimo bardzo nie sprzyjającej pogody, która od jakiegoś czasu utrzymuje się nad Rybnikiem. W sobotę odbyła się II runda Indywidualnych Mistrzostw Par Klubowych oraz turniej pamięci naszego nie odżałowanego prezesa Andrzeja Skulskiego, który czuwa dalej nad naszym torem bo pogoda z każdym biegiem poprawiała się. Dziś odjechaliśmy II rundę Pucharu Polski Par Klubowych gdzie na koniec w ostatnim swoim starcie kontuzji nabawił się Kacper Kłosok, któremu przesyłamy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! Jak pojechały nasze Rybki? W IMP Kacper Kłosok wywalczył 12 pkt i zajął czwarte miejsce! Paweł Trześniewski uplasował się na drugiej pozycji z 13 punktami! Sebastian Borszcz z 7 punktami zajął dziesiątą pozycję. W turnieju pamięci prezesa Andrzeja Skulskiego zwycięża Bartosz Tyburski, drugie miejsce dla Kacpra Kłosoka a trzecie dla Wojciecha Fajfera. W niedzielnych zawodach zwyciężają bydgoszczanie, drugie miejsce dla Rybek, trzecie dla Wawrowa i Gdańska, piąte dla Stali Toruń. Poniżej szczegółowe wyniki. Gratulacje należą się również trenerowi Antoniemu, Romkowi Chromikowi oraz Panu Grzegorzowi Szczepanik za pomoc przy sprzęcie oraz KiM Group SABMARtv za sobotnią relację, którą znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=hM3lZ6Uk5ug