Szanowni Państwo!

Jako przedstawiciel Młodzieżowego Klubu Mini Żużlowego „Rybki” Rybnik chciałem przedstawić Państwu propozycję współpracy naszego klubu z Państwa firmą.

RYBKI Rybnik powstały w 2001 roku i od początku celem funkcjonowania klubu było rozwijanie żużlowych pasji, talentów i umiejętności u bardzo młodych zawodników, mających od kilku do kilkunastu lat i to pod okiem bardzo doświadczonego szkoleniowca, jakim od samego początku jest Antoni Skupień. Naszymi wychowankami są m.in. Robert Chmiel i Kacper Woryna – czołowi juniorzy żużlowego klubu ROW-u Rybnik, z którym nasz klub na bieżąco współpracuje. To w barwach „Rybek” Rybnik zawodnicy ci zdobyli swoje pierwsze tytuły mistrzów Polski.

Na naszym kameralnym stadionie położonym w Chwałowicach – górniczej dzielnicy Rybnika, co roku organizujemy różnego rodzaju imprezy rangi mistrzostw Polski, a także mistrzostw Europy czy Świata. Na trybunach naszego stadionu zasiada zazwyczaj liczne grono sympatyków miniżużla i żużla, a relacje z organizowanych przez „Rybki” zawodów ukazują się w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a nawet zagranicznych. W ubiegłym roku jako pierwsi w Polsce transmitowaliśmy (live) nasze zawody w telewizji
internetowej (Sabmar TV).

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć finansowo działalność naszego klubu, w zamian oferujemy Państwu różne formy reklamy, która pozwoli zaprezentować Państwa Firmę szerokiemu gronu odbiorców, co sprawi, że jej logo stanie się dla nich znajome i przyjazne, a także będą im się z nim kojarzyć pozytywne emocje, jakie towarzyszą rywalizacji miniżużlowców. Takie skojarzenie emocji ze znakiem firmowym jest w marketingu rzeczą wręcz bezcenną.

Pragnę podpowiedzieć, że wydatki o charakterze reklamowym poniesione przez Przedsiębiorcę, są traktowane jako wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą i mogą zostać rozliczone, jako koszty uzyskania przychodu.

Mam nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie u Państwa, a co za tym idzie – stosowne miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści i satysfakcję obu stronom.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (mój telefon: 509 138 379) lub mailowy (klub@rybki.rybnik.pl).

         Z wyrazami szacunku
           Sebastian Piecowski
Viceprezes MKMŻ „Rybki” Rybnik

 

Wspierając nasz klub staną się Państwo naszymi Partnerami w promowaniu miasta i subregionu, a także w propagowaniu sportu jako sposobu na wychowanie młodego pokolenia.

W zamian Państwa Firma zostanie zaprezentowana w czasie zawodów oraz wszelkich imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez nasz klub.

 

PROPONOWANE FORMY USŁUG REKLAMOWYCH:
– umieszczenie banerów reklamowych na stadionie „Rybek” w Rybniku Chwałowicach
– reklama na stronie internetowej klubu (www.rybki.rybnik.pl)
– umieszczenie logo Państwa Firmy na plakatach i w programach zawodów
– reklama na kombinezonach i na motocyklach zawodników „Rybek” Rybnik

Firmy zainteresowane prosimy o kontakt:
Sebastian Piecowski (V-ce Prezes Klubu), tel. 509-138-379
lub Dariusz Przeliorz (Skarbnik klubu), tel. 698-501-248
e-mail: klub@rybki.rybnik.pl

Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd, zawodnicy i członkowie
Młodzieżowego Klubu Miniżużlowego
„Rybki” Rybnik