Szanowni Państwo!

Jako przedstawiciel Młodzieżowego Klubu Mini Żużlowego „Rybki” Rybnik chciałem zaproponować Państwu współpracę z naszym klubem.

RYBKI Rybnik powstały w 2001 roku i od początku celem funkcjonowania klubu było rozwijanie żużlowych pasji, talentów i umiejętności u bardzo młodych adeptów tzw. czarnego sportu, mających od kilku do kilkunastu lat i to pod okiem bardzo doświadczonego szkoleniowca, jakim od samego początku jest były żużlowiec ROW-u Rybnik Antoni Skupień. Naszymi wychowankami są m.in. Robert Chmiel i Kacper Woryna – czołowi zawodnicy ROW-u Rybnik, z którym nasz klub na bieżąco współpracuje. To właśnie w barwach Rybek Rybnik zdobyli oni swoje pierwsze tytuły mistrzów Polski.

Na naszym kameralnym stadionie położonym w Chwałowicach – górniczej dzielnicy Rybnika, co roku organizujemy różnego rodzaju imprezy rangi mistrzostw Polski, a także Europy i Świata. Zmagania miniżużlowców ogląda na stadionie Rybek zazwyczaj liczne grono sympatyków miniżużla i żużla, a relacje z organizowanych przez „Rybki” zawodów ukazują się w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a nawet zagranicznych. W sezonie 2018 po raz trzeci w historii naszego klubu zorganizowaliśmy najważniejszy miniżużlowy turniej na świecie –  Złote Trofeum Miniżużla pod auspicjami Światowej Federacji Motocyklowej. Po raz pierwszy w 18-letniej historii tych rozgrywek, dzięki współpracy z Sabmar TV, finał był transmitowany w internecie i oglądany w 31 krajach m.in. w USA. W rozgrywkach krajowych miniony sezon przyniósł naszemu klubowi kolejne dwa medale mistrzostw Polski; brązowe krążki zawodnicy Rybek wywalczyli w Pucharze Polski Par Klubowych i w Drużynowych Mistrzostwach Polski.

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć finansowo działalność naszego klubu, odwdzięczymy się różnymi formami reklamy, która pozwoli zaprezentować Państwa Firmę szerokiemu gronu odbiorców, dzięki czemu logo Państwa firmy nie tylko stanie się dla nich znajome, ale też będzie się kojarzyć z pozytywnymi emocjami, jakie towarzyszą rywalizacji miniżużlowców. A przecież takie skojarzenie znaku firmowego z dobrymi emocjami jest w marketingu rzeczą wręcz bezcenną.

Mam nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach, a co za tym idzie – stosowne miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści i satysfakcję obu stronom.

 

Z wyrazami szacunku
Radosław Kalyciok
Prezes MKMŻ „Rybki” Rybnik

 

 

PROPONOWANE FORMY USŁUG REKLAMOWYCH:
– umieszczenie banerów reklamowych na stadionie „Rybek” w Rybniku Chwałowicach
– reklama na stronie internetowej klubu (www.rybki.rybnik.pl)
– umieszczenie logo Państwa Firmy na plakatach i w programach zawodów
– reklama na kombinezonach i na motocyklach zawodników „Rybek” Rybnik

Firmy zainteresowane prosimy o kontakt:
Radosław Kalyciok (Prezes), tel. 530-614-109
Sebastian Piecowski (V-ce Prezes klubu), tel. 509-138-379
Dariusz Przeliorz (Skarbnik klubu), tel. 698-501-248
e-mail: klub@rybki.rybnik.pl

Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd, zawodnicy i członkowie
Młodzieżowego Klubu Miniżużlowego
„Rybki” Rybnik